○ Hakkımızda

2005 yılında ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başlayan firmamız, süregelen başarısını her geçen gün daha da ileriye taşımakta ve zirveyi koruyan konumunu, 4000 m2 kapalı alana sahip üretim hattındaki başarılı deneyimlerini günümüzün teknolojisiyle birleştirerek güçlü yatırımlarıyla sağlamıştır.

Kotan Ambalaj, Pendik’de bulunan tesisinde 30 üzeri çalışanı ile birlikte doğaya saygı ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusundaki hizmet anlayışından, yüksek kalitede hızlı üretim politikasından asla taviz vermeyerek piyasadaki rakiplerinin önünde yer almaya devam etmektedir.

Kotan Ambalaj, hedeflediği dünya standartlarının üzerindeki üretim anlayışını disiplinli çalışmalarıyla müşterilerinin memnuniyetine güvenle sunmaktadır.

Misyonumuz

Kaliteli ürünlerimiz, geniş ürün yelpazemiz ve müşterilerimize sunduğumuz titiz güvenilir hizmet anlayışı her zaman birinci ilkemizdir. Bu ilkeler doğrultusunda gelişmeyi ve büyümeyi hedef alan, güvenilir bir firma anlayışında ilerleyen kurumsal kimliğimizle hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

 Karlı ve yüksek oranlı büyümeyi sürdürülebilir hale getirerek, kalite ve fiyatta rekabet edilemez bir noktaya ulaşıp, oluklu mukavva sektörünün güvenilen, tercih edilen, her alanda lider kuruluşu ve markası olmaktır.

My account